Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.Já jsem Bůh

10. 3. 2007
Shrnutí


  •    Veronica má noční můry o dětech , které umřeli při pádu autobusu. dětech. Ve snech s nimimluví o informacích , které nashromáždila.Mluví o těchto snech s poradkyní školy,Rebeccou James .
  •      Rhonda a její sestra byly vždy zapleteny v potíži ve škole a byly známy jako Poor bílá nuzota. Nicméně, její rodiče vyhráli velkou osadu od Woodyho Goodmana, když objevili prst, v jejich jídle.
  •     Cervando obtěžoval ve škole Beavera, protože jeho bratr Dick Cervandovi postříkal nové džíny bělidlem.. Cervando vyhrál ty džíny v zápase  od Liama Fitzpatricka. V jejím snu, se Cervando zmíní  Veronice ,že je divné, že řidič autobusu byl jediný zabitý explozí. Bylo jediné místo kde by ten autobus mohl spadnout z útesu.Tenkdo umístil bombu , musel vědět přesně kdy tam autobus projížděl. Řekne , že to znamená , že Weevil to mohl udělat.
  •     Petera přitahoval pan učitel Wu. Peter mluvil o výletě všech výletů dříve, než umřel. Pan Wu říká že není gay, dokonce ačkoli ho Peter viděl u baru pro homosexuály. Pan Wu  tam byl prý slavit narozeniny jeho bratrance. Peter, řekne Veronice, žeklade špatné otázky. Měla by se prý spíše ptát PROČ?by právě on měl jet na baseballový stadion?
  •     Betina se scházela s Dickem. Dick nechtěl aby to někdo věděl. Betina měla plán, chtěla otěhotnět aby to pak mohla každému říci.Betina si zanechala nějaké zprávy o tom , že spolu chodí a pouštěla je v autobuse.
  •      Angie je hodně blízkojako Veronica k získání stipendia. Obě byli přijaty na Stanforda. Angie si zvolila drahý kurz v zahraničí a proto byla hodně ve předus jejím GPA. Wallace a Logan se spojí k pokusu aby porazili Angiea a pomáhají Veronice aby  dostala stipendium. Oni neuspějí.
  •     Angie je mezi mnoha studenty, kteří se vyhnuli z testů a jiných úkolů protože byli“celkově úzkostně v nepořádku”. Keith objeví že lékař , který určí doagnózu těmto dětem od nich dostává zaplaceno $1,000. Angie tedy bude muset dělat zkoušku , které myslela že se vyhne, neučila se.
  •      Keith vyšetřuje finanční zisky rodin studentů v havárie. Oni nedostali  hodně. Nicméně, s.Bird Casablancas odstranil velké životní pojistky na jeho dvou synech, nemnoho dnů poté, co si vzal Kendall. Beaver a Dick jsou hodnotnější  mrtvý než živý.
  •      Veronica našla v autobuse(z havárie) na sedašče napsáno  “já jsem bůh”a u toho nakresleno devět náhrobků. Ona se domnívala, že jeden ze studentů byl sebevrah a devět náhrobních kamenů reprezentovalo všechny studenty při havárii, včetně jí. Osoba věřila, že je bůh,kvůli tomu , že dokáže sebrat 9životů.
  •     Později, Veronica objeví, že “já jsem bůh” je jméno písně a album, které má kryt, který zobrazuje devět náhrobních kamenů. Ve snu, Marcos řekne jí že to muselo být pěkné, nachvíli si myslet , že za to.Oni všichni, umřeli kvůli ní.Mobilní telefon zvoní a on jí ho podá. Ona na něj v hrůze hledí pak se podívá vedle sebe ,tam je C4 . 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář